Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25

Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-36927808-1'); HTC ChaCha Donma Sorunu - Gsm Destek SitesiGsm Destek Sitesi
SON DAKİKA

HTC ChaCha Donma Sorunu

HTC ChaCha Donma Sorunu

Htc chacha hem dokunmatik hemde fiziksel tuşları bulunan android 2,3,5 versiyonu ile piyasada bulunan android meraklıları için başlangıç niteliğinde bir cihazdır. Birçoğumuz telefonun güzelliğini bir çoğumuz kullanışının güzel olabileceğini düşünüp htc chacha sahibi olduk. başlangıç için düşünülebilir fakat size hiç bir koşulda tam bir android keyfi yaşatamaz. nedenlerine gelecek olursak her tarafından kırpılmış özellikleri bizi çoğu zaman kısıtlar ve htcnin pazarlama stratejisi nedeni ile özellikleri düşük tutulmuş bir cihazdır ChaCha. Yazılım desteği kesinlikle ve kesinlikle alamayacağımız bir cihaz olmasıda kullanıcıların en büyük kanayan yarasıdır bence. asıl konumuza dönecek olursak siz ne zaman androidi çözerseniz işte o andan itibaren ChaCha size yetersiz kaldığını hissettirecek derecede donmalar yapıp işleri zorlaştıracaktır. siz ne kadar profesyonelleşirseniz chacha’nız o kadar tepkisiz kalacaktır.

Ne olursa olsun chachanın donma sorununu tek bir nedene bağlamamız imkansızdır. Başlangıçta yeterli gibi görünen 512 mb ram üstüne 800 mhz single işlemci ile size o düşündüğünüz performansı veremez ChaCha. Bir diğer problemde dahili belleğin çok saçma ama 150 mb olmasıdır.Sadece stock programlarınızı güncellemeniz bile bu 150 mb boş belleği doldurabiliyor. İşin daha özüne inersek ChaChanın donma sorunu son derece kronik nedenlere bağlıdır. Çözülebilecek bir problemi yoktur ChaChanın karakteri budur telefonu yormadan kullanmaya çalışmaktan başka elimizden bişey gelmiyor. Ne fabrika yazılım desteği veriyor nede custom rom yükleme şansımız var.

Kısaca HTC ChaChanın donma sorunu giderilemez arkadaşlar.

Latest posts by musti (see all)
Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

26 Mart 2018, 13:27

Htc 820N Stock Recovery

Htc 820n stock recovery indirmek için tıklayın. Herhangi bir şekilde TWRP yada benzeri farklı bir recovery kurarsanız cihaz bazen açılırken veya kapanırken direk recovery kısmına girer ve sizi gereksiz yere zorlar. Bu tür sıkıntılı durumlardan kurtulmak için en güzeli ve en stabil çalışanı orjinal stock recoverydir.

820N tek sim modeli için stock recovery indirmek için tıklayın.

İndirdiğiniz dosyayı zip dosyasından çıkartın.

Telefonu Fastboot modda bağlayın. (  telefon kapalı haldeyken ses kısma ve güç tuşu ile cihazı açın. Gelen ekranda fastboot usb kısmını onaylayın. )

usb ile bilgisayara bağlayın

flash-recovery.bat dosyasını çalıştırın ve “f” harfina basıp enter tuşuna basın. İşlem tamamlanınca okey yazar ve bu yeterli. Artık stock recovery kuruldu.

Latest posts by musti (see all)

Devamını Görüntüle