Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25

Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25

Warning: file_get_contents(): http:// wrapper is disabled in the server configuration by allow_url_fopen=0 in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/limonwp.php on line 226

Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://www.cokbasit.org/nokia-225-tus-nasil-kilitlenir-ve-tus-kilidi-nasil-acilir.html): failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/limonwp.php on line 226
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-36927808-1'); Nokia 225 tuş nasıl kilitlenir ve tuş kilidi nasıl açılır ? - Gsm Destek SitesiGsm Destek Sitesi
SON DAKİKA

Nokia 225 tuş nasıl kilitlenir ve tuş kilidi nasıl açılır ?

Nokia 225 tuş nasıl kilitlenir ve tuş kilidi nasıl açılır ?

Merhaba arkadaşlar , bizler eski nokia kullanıcıları olarak klasik tuş kilidi yöntemine alışmış durumdayız. Bu “Yes” tuşu ile “Yıldız” tuşlarından oluşan yöntem. Ama artık bi çok yeni model nokia tuşlu cihazlarda ise tuş kilitleme yöntemi birazcık değişmiş durumda. Nokia 225 modelinde de aynı durum geçerli.

Tuş kilidini aktif hale getirmek için cihazdaki “No” ( Arama Kapatma ) tuşuna bir kez basın ve ardından evet seçenek tuşu ile kilitleyi seçin .

nokia 225 tuş kilidi kitleme

Tuşları kilitlenmiş vaziyette olan bir nokia 225 için ise yine aynı şekilde bir kez no tuşuna basın ve sonra evet tuşu ile tuş kilidini açın .

nokia 225 tuş kilidi kitleme2

 

Hepsi bu kadar :)

Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

16 Şubat 2013, 19:43

Nokia n97’de en rahat nasıl facebook’a girilir ?

Merhaba arkadaşlar, akıllı telefonların sayısı arttıkça eski telefonlara olan destek azalıyor ve haliyle eski telefonlar her ne kadar zamanında en kral telefon olsada tozlu raflara doğru yol almak zorunda kalıyor.

nokia-n97

Nokia N97’de bunlardan bir tanesi , zamanın kralı olan 5mp kamerası ve 32 gb hafızası olmasına rağmen şimdilerde pek bi değeri yok .

 

Nokia n97 cihazınızda Facebook tarafından yayımlanmış sürümünü kullanırken pek de verim alamıyorsunuz. Bu durumda alternatif neler yapabiliriz diye düşünmeye başlıyorsunuz. Nokia n97’de en rahat Opera ile facebook ve internet erişiminde başarı sağlayabilirsiniz . Opera’yı indirmek için tıklayın.

Devamını Görüntüle