SON DAKİKA

with htc sense

09 Aralık 2012'de eklendi

with htc sense

“with htc sense” nerdeyse tüm htc’lerde bu ibareyi görürüz. ne olduğunu merak edenler var hatta bunun telefon modeli olduğunu düşünenlerde var :) with htc sense yazısı htc’nin sadece kendi cihazları için kullandığı sense arayüzünün cihazımızda bulunduğundan bahsediyor.bir çok android cihaz olmasına rağmen her markanın arayüzü farklılıklar gösterebilir. htc de bu farkı sense arayüzü ile fazlasıyla ortaya koymuş durumda. bence gayet başarılı hoş kullanışlı bir arayüz. tabi bu her cihazda yazınca hepsinin aynı olmasınıda beklemeyin. cihazımızın özelliklerine bağlı olarak htc’ninde kendi içinde sense sürümleri değişik olduğundan htc cihazların arayüzleri birebir aynı olmaz. sense sürümleri genellikle farkılıdır ama tek bir temel üzerine kurulu olduğu için cihazlarımızda with htc sense yazısını görürüz.

musti

Fethiye'de yaşıyorum ve 20 yaşında telefon tamirini öğrendim ve 2 yılda bir üniversite bitirmek hobilerim arasındadır...

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

15 Kasım 2013, 10:25

Htc One Morelocale2 pm grant hatası ve çözümü

HTC Chacha Numara Engelleme Nasıl Yapılır ?

Htc Chacha’da aramasını istemediğimiz kişileri bu yöntemle engelleyebiliriz.

Yeşil Arama Tuşuna basıp Arama ekranında önce seçeneklere sonra engelli arayanlara tıklıyoruz.

1970-01-06_17-24-24

sağ üst köşedeki + ekle’ye tıklıyoruz. bize kişiler yani rehberden mi engelleyeceğimizi soruyor. eğer numara kaytlı ise kişilerden seç kayıtlı değilse numara ekleye tıkla ve numarayı yaz hepsi bu kadar.

1970-01-06_17-24-36

artık listeye eklediğimiz numarayı engelledik.

1970-01-06_17-25-28

Htc Chachada Numara Engelleme böyle yapılır. Not: Resimler Temsilidir. Bütün işlemleri anlattığım gibi yapabilirsiniz resimlerde gördüğünüz gibi birebir aynı olmasada işlem basamaklarında en ufak bir farklılık yoktur.

musti

Fethiye'de yaşıyorum ve 20 yaşında telefon tamirini öğrendim ve 2 yılda bir üniversite bitirmek hobilerim arasındadır...

Devamını Görüntüle