SON DAKİKA

Android 2.3 Sürümünde Google Hesabı Kaldırma

Android 2.3 Sürümünde Google Hesabı Kaldırma

Android telefonun olmazsa olmazı ve gerekirse herşeyimizi yedeklediğimiz google hesabını android 2.3 sürümünde telefonumuzdan kaldırmak için telefonumuzu fabrika ayarlarına çevirmemiz yani sıfırlamamız gerekmektedir. Aksi takdirde androidin 2.3 sürümünde google hesabını farklı bir şekilde kaldırmamız mümkün değildir.

Sıfırlamayı genel olarak cihazın içinde ayarlar altında gizliliğin altında fabrika ayarlarına sıfırla seçeneğinden yapabiliriz.

Bunun yanında daha profesyonel bir şekilde sıfırlamak yani format atmak istersek cihazımızın recovery menusune girerek wipe data factory reset yapmalıyız.

unutmayınki bu işlemler cihazdaki bütün dosyalarınızın ve rehberinizin silinmesine yol açacaktır.

bu işlemleri yapmadan önce yedek almanızı tavsiye ederiz.

 

musti

Fethiye'de yaşıyorum ve 20 yaşında telefon tamirini öğrendim ve 2 yılda bir üniversite bitirmek hobilerim arasındadır...
Başlıklar: ,

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Bursa Baymak Servisi 25 Kasım 2014

Güzel Çalışma Olmuş Androiy 4.4.2 de iyi ama

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Şubat 2013, 00:38

ios 4.1 için  Google_v1.0.15.5173.ipa indir

android-4-3-small-hq_0

Google , 24 temmuz 2013 San Francisco etkinliğinde Jelly Bean 4.3 sürümünü resmi olarak duyurdu ve doğruladı. Çok yakın zamanda bir çok yeni cihaz 4.3 işletim sistemi ile çıkacak.

Şuanda ise hangi mevcut cihazların güncelleme alacağı ise kesin olarak bilinmiyor.Android 4.3 sürümünde bir çok yeni özellik ve eklenti olacak. Uygulama geliştiricileri için olan taban sürümü yakın zamanda dağıtılmaya başlanacak.

4.3 sürümünü merakla bekliyoruz. Gelişmeleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

musti

Fethiye'de yaşıyorum ve 20 yaşında telefon tamirini öğrendim ve 2 yılda bir üniversite bitirmek hobilerim arasındadır...

Devamını Görüntüle