SON DAKİKA

Onyo Legend batman format hard reset

Onyo Legend batman format hard reset

Onyo legend limited edition batman ve supermen serisi tabletlerde andorid deseni unutursanız sıfırlamanız gerekiyor. Ama bu tabletlerde diğerleri gibi recovery menü yok yani ses kısma ve verme tusları ile sıfırlama menüsü yok. Yazılım yüklemek de yine bir o kadar zor. Ama çözüm derseniz çok basit şekilde yapabilirsiniz. Öncelikle vereceğim linkten Android Multi Tools indirin.

Tablet açık vaziyette usb ile bilgisaya bağlayın ve aygıt yöneticisinde driver doğru kurulduğundan emin olun. Android device olarak görecektir.

Programdan 5 wipe data yaparak tabletin kapanıp açılmasını bekleyin ve tamamdır sıfırlama başarılı.

cihaz kurulum yapmadan ve şifresiz olarak açacaktır.

http://www.mediafire.com/file/n6x6v7mb57sbbhp/Android_Multi_Tools_v1.02b_AzimBahar-cokbasit.org.rar/file
Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Ocak 2014, 01:47

Note 3 Download  Mode

Download MOD Nedir diyenler önce bu konumuzu inceleyebilirsiniz: Download Mod Nedir Galaxy Note 3 telefonunuzu download moduna almak istiyorsunuz ki şuanda burdasınız icon smile Samsung Galaxy Note2 Download Mode Telefon kapalı konumdayken ,  Ses Kısma + Menü + Power Tuşlarına basarak ilk ekrana gelin . Burada devam etmek için ses açma, çıkmak için ses kısma tuşuna basın diyen bir ekran çıkacak. Siz Ses Açma tuşuna basarak telefonu download moduna alabilirsiniz. Anlatımdan birşey anlayamadım yokmu bunun bir önizlemesi diyen arkadaşlarımızda örnek resme bakarak yapabilirler. kolay gelsin icon smile Samsung Galaxy Note2 Download Mode samsung-galaxy-note-3-download-mode

Devamını Görüntüle