Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25

Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-36927808-1'); Download Mod Nedir ? - Gsm Destek SitesiGsm Destek Sitesi
SON DAKİKA

Download Mod Nedir ?

28 Aralık 2013'de eklendi

Download Mod Nedir ?

Download mod nedir , ne işe yarar ?

 

Download mod hakkında biraz bahsedecek olursak; Akıllı telefonlarımıza bilgisayar aracılığı ile yazılım yüklemek için , yazılım güncellemek için , üst sürüm yazılım yüklemek için , root ederken root dosyalarını yazılım araçlarıyla cihaza atmak için ve yeni bir rom yükleyebilmek için telefonun yazılımı kabul etmesi için geçtiğimiz bir moddur.

download-mode

Eğer cihazımızı download moda geçmezse telefona bilgisayar destekli müdahale etme olasılığımız yok denecek kadar azdır olsa bile bahsettiğim kadar kapsamlı bir işlev söz konusu değildir.Kısaca yukarıda bahsettiğim hiçbir şeyi telefona yüklemeniz mümkün değildir.

Her telefonun veya tabletin download moda geçme şekli birbirine benzer olsa da farklılıklar olabilir çünkü bütün cihazların donanımsal yapıları farklıdır.

Download mod hakkında bunları bilmenizin yapabileceğiniz işlemler için yeterli olacağını düşünüyorum.Umarım anlatabilmişimdir.

 

Latest posts by musti (see all)
Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

21 Eylül 2013, 09:07

Galaxy s4 mini i9195 nasıl download moda alınır ?

Samsung-Galaxy-S4-mini

 

Samsung galaxy s4 mini i9195 lte modelini download moda almak için şu sırayı uygulayın.

 

Öncelikle Ses Kısma + Home tuşu ve Power tuşlarına aynı anda basın.  Gelecek ekranda ses verme tuşuna bir kez basın cihazınız download moda alınmış olacaktır.

 

Download mode ne işe yarar ?

 

Download mode cihaza yazılım yüklemek ve yazılımsal işlem yapmak için gerekli olan yükleme kısmınıdır. Mevcut kullandığınız yazılımı bir üst sürümü yada alt sürüme geçireceksiniz veya root edecekseniz cihazı download moda almanız gerekmektedir.

Latest posts by musti (see all)

Devamını Görüntüle