SON DAKİKA

Download Mod Nedir ?

28 Aralık 2013'de eklendi

Download Mod Nedir ?

Download mod nedir , ne işe yarar ?

 

Download mod hakkında biraz bahsedecek olursak; Akıllı telefonlarımıza bilgisayar aracılığı ile yazılım yüklemek için , yazılım güncellemek için , üst sürüm yazılım yüklemek için , root ederken root dosyalarını yazılım araçlarıyla cihaza atmak için ve yeni bir rom yükleyebilmek için telefonun yazılımı kabul etmesi için geçtiğimiz bir moddur.

download-mode

Eğer cihazımızı download moda geçmezse telefona bilgisayar destekli müdahale etme olasılığımız yok denecek kadar azdır olsa bile bahsettiğim kadar kapsamlı bir işlev söz konusu değildir.Kısaca yukarıda bahsettiğim hiçbir şeyi telefona yüklemeniz mümkün değildir.

Her telefonun veya tabletin download moda geçme şekli birbirine benzer olsa da farklılıklar olabilir çünkü bütün cihazların donanımsal yapıları farklıdır.

Download mod hakkında bunları bilmenizin yapabileceğiniz işlemler için yeterli olacağını düşünüyorum.Umarım anlatabilmişimdir.

 

Avatar
Latest posts by musti (see all)
Başlıklar: , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Aralık 2012, 18:36

Samsung Galaxy s2 Nasıl Download Moduna Alınır ?

Merhaba    ;

 

Galaxy s2 i9100 telefonunuzu download moduna almak istiyorsanız gayet basit aslında :)

Galaxy-S2-Download-Moda-alma

Telefon kapalı konumdayken ,  Ses Kısma + Menü + Power Tuşlarına basarak ilk ekrana gelin . Burada devam etmek için ses verme çıkmak için ses kısma tuşuna basın diyen bi ekran çıkacak. Siz Ses Verme tuşuna basarak telefonu download moduna alabilirsiniz.

Avatar
Latest posts by musti (see all)

Devamını Görüntüle