SON DAKİKA

Launcher’ın faydaları

Launcher’ın faydaları

next-launcher

 

Merhaba arkadaşlar,bu gün size launcherın ne kadar yararlı bir şey olduğunu anlatacağım.Düşük maliyetteki telefonların içinde gelen orjinal sistem launcherı pekte stabil değil,hızlı da değil ek olarak launcher satın alıp kurarsanız daha çok verim sağlamış olursunuz.Ve  launcherlar sistem hızını %40 a kadar etkilemektedir. İşte size önerilerim:

1:Next launcher(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gtp.nextlauncher&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5ndHAubmV4dGxhdW5jaGVyIl0.)
 
2:Go launcher(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwyLDEwMiwiY29tLmdhdS5nby5sYXVuY2hlcmV4Il0.)
 
3:Apex launcher pro(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anddoes.launcher.pro&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwyLDEwOSwiY29tLmFuZGRvZXMubGF1bmNoZXIucHJvIl0.)
 
Umarım size yardımcı olmuşumdur.Sorunuz varsa yorum olarak atabilirsiniz.Saygılarımla.
Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

08 Kasım 2012, 00:14

htc chacha ekran görüntüsü screenshot nasıl alınır ?

genel olarak kullanıcılar olarak ekran görüntüsü yani ekranımızdan anlık görüntü yakalamayı merak etmişizdir. birçoğumuz bunu farklı uygulamalar kullanarak yapmaya çalıştık ama chacha’mızın orjinal romunda zaten bu özelliğimiz mevcut. evet yanlış duymadınız hiç bir zahmete girmeden uygulama aramadan kolayca ekran görüntüsü alabiliyoruz. “nasılmı ??” dediğinizi duyar gibiyim. kısaca soyleyeyim. ekranımızın alt kısmında 4 adet yerleşik tuş bulunmakta sanırım herkes biliyordur sırasıyla home tuşu>seçenekler tuşu>geri tuşu>arama tuşu.

şimdi burda ekran görüntüsü yakalamak için yapmamız gereken yukarıda bahsettiğim ekranın hemen alt kısmındaki yerleşik tuşların en başında olan HOME tuşu ile birlikte telefonumuzun power (açma kapama) tuşuna basmamız. bastığımız anda zaten fotoğraf çekmiş gibi deklanşör sesi duyacağız. eğer sesi duyamazsak başarılı olamamışız demektir. tekrar denemekte aşırı fayda vardır. :) hatta önce power tuşu sonra Home tuşuna basarsak daha çabuk kavrayabiliriz.

ee deklanşör sesini duyanlar ekran görüntüsünü nerde bulacağını düşünmeye başlamıştır diye düşünerekten onunda yerinden bahsedersem sanırım sizlere yeterli bilgiyi aktarmış olurum.düşünmeyin hemen galeriden “dcım” adlı klasörün içinde fotonuz sizi beklemekte :)

Devamını Görüntüle