SON DAKİKA

Launcher’ın faydaları

Launcher’ın faydaları

next-launcher

 

Merhaba arkadaşlar,bu gün size launcherın ne kadar yararlı bir şey olduğunu anlatacağım.Düşük maliyetteki telefonların içinde gelen orjinal sistem launcherı pekte stabil değil,hızlı da değil ek olarak launcher satın alıp kurarsanız daha çok verim sağlamış olursunuz.Ve  launcherlar sistem hızını %40 a kadar etkilemektedir. İşte size önerilerim:

1:Next launcher(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gtp.nextlauncher&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwyLDEsImNvbS5ndHAubmV4dGxhdW5jaGVyIl0.)
 
2:Go launcher(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gau.go.launcherex&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwyLDEwMiwiY29tLmdhdS5nby5sYXVuY2hlcmV4Il0.)
 
3:Apex launcher pro(https://play.google.com/store/apps/details?id=com.anddoes.launcher.pro&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwyLDEwOSwiY29tLmFuZGRvZXMubGF1bmNoZXIucHJvIl0.)
 
Umarım size yardımcı olmuşumdur.Sorunuz varsa yorum olarak atabilirsiniz.Saygılarımla.
Başlıklar: ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

18 Aralık 2012, 18:36

Samsung Galaxy s2 Nasıl Download Moduna Alınır ?

Merhaba    ;

 

Galaxy s2 i9100 telefonunuzu download moduna almak istiyorsanız gayet basit aslında :)

Galaxy-S2-Download-Moda-alma

Telefon kapalı konumdayken ,  Ses Kısma + Menü + Power Tuşlarına basarak ilk ekrana gelin . Burada devam etmek için ses verme çıkmak için ses kısma tuşuna basın diyen bi ekran çıkacak. Siz Ses Verme tuşuna basarak telefonu download moduna alabilirsiniz.

Devamını Görüntüle