SON DAKİKA

S4 Hayatınıza Eşlik Eder Yazısı Silme Değiştirme

S4 Hayatınıza Eşlik Eder Yazısı Silme Değiştirme

photo

Samsung Galaxy S4 IV I9500 I9505 sahibi olanların ilk dikkatini çeken bekleme kilit ekranında Hayatınıza Eşlik Eder yazısıdır. Bu yazıyı kaldırmak için yapılması gerekenler şu şekilde sıralanabilir.

1 – Ayarlara girin,

2 – Cihazım sekmesine geçin

3 – Ekranı Kilitle seçeneğine basın

4 – Kilit Ekranı Widget’larına girin

5 – Sahip Bilgisi’ne girin

6 – Eğer görünmesini istediğiniz başka bir yazı varsa yazın veya Sahip Bilgisini Kilit Ekranında göster seçeneğinin işaretini kaldırın işte bu kadar.

Başlıklar: , , ,

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

onur 19 Eylül 2015

meraba abi iyi günler bende s4 kullanıcısıyım ama wifisinde bir sorun yaşıyorum adam akıllı çekmiyor aynı odadayken bile çekmiyor bu sorunun bi çözümü varmıdır şimdiden teşekkür ederim 🙂

musti 20 Eylül 2015

merhaba; sizin sorununuz yazılımsal değil teknik bir soruna benziyor tamiri zor..

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

12 Mart 2013, 15:58

Samsung Galaxy S2 Hız Testi

samsung-galaxy-s-ii-plus
Samsung Galaxy S2 Hız Testi
Bildiğimiz üzere galaxy s2 geçen sene ve bu sene de dahil olmak üzere en popüler cihazlar arasında.Gerek özelliği gerekse fiyatı ile rakiplerine kök söktürüyor.Yeni versiyonları ile samsung sadece kendi rekorunu kırmakla kalıyor.Kimse yetişemiyor bu firmaya.Bu çift çekirdekli 1.2ghz’lı 8mp kameralı 1Gb ramli cenavarı hız testine soktuk.Nasıl mı geldi?Geçen senenin telefonu olduğunu hatırlatırım.Bence geçen seneye göre harika bir şuan galaxy s3 16000 geliyor.Düşünün artık firma işini ne kadar ciddiye almış.

galaxy-s2-hız-testi-cokbasit.org

Devamını Görüntüle