SON DAKİKA

İnternetten Para Kazanmak Mı İstiyorsunuz?

İnternetten Para Kazanmak Mı İstiyorsunuz?

para-kazanma-yollari-1Günümüzde en popüler gelir kaynaklarının başında gelen internette, her yetenek ve farklı kazanç beklentilerine göre birçok farklı para kazanma yöntemi bulunuyor. Eskiden iş ilanlarına bakarken, karşımıza masa başı işler ya ad avukat, doktor, öğretmek gibi meslekler çıkıyordu. Oysa artık, iş ilanları arasında, satış ortağı aranıyor, makale yazarı aranıyor ya da anket doldurarak para kazanmak isteyen internet kullanıcıları aranıyor gibi ilanlar da görmek mümkün. Tüm bu ek gelir olanakları arasında, belki de en popüler yöntem olan satış ortaklığı, tüm dünyada milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Her gün yüzlerce tl para kazanmak ve bunu kısa bir süre içinde otomatikleştirmek isteyenler için ideal bir para kazanma yöntemi olan satış ortaklığı üzerine, bir bilgi ve deneyimler ürünü olan “ Kazanç Teknikleri “ ile, en güncel ve kanıtlanmış internetten para kazanma yöntemi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Son yıllarda internet ticaretinde en çok prim yapan sistemlerden birisi olan satış ortaklığı, isteyen herkese internet üzerinden para kazanma fırsatı sunuyor. Bu işte en iyisi olmak ve internetten kazandığınız paraları her geçen gün katlamak istiyorsanız, bu işte tecrübeli birinden yardım almanız yararınıza olacaktır. Benzerlerinin aksine kısa bir sürede, araştırarak toplanan bilgilerin aksine, bu alanda elde edilmiş deneyim ve tecrübelerden yola çıkılarak hazırlanan “ Kazanç Teknikleri” kitabından mutlaka edinmelisiniz. Satış ortaklığı nasıl yapılır? Stratejileri nelerdir? Satış ortaklığı yaparak nasıl daha çok para kazanılır? Gibi soruların cevaplarını merak ediyorsanız, Kazanç Teknikleri eğitim seti ile, internetten %100 para kazanma yollarını öğrenebilirsiniz.

Özel bir forumda sunduğu şifreli bir kategoride özel video eğitimleri paylaşan Kazanç Teknikleri eğitim seti, haftada minimum 350, ayda 1400 TL gelir elde etmenin inceliklerini paylaşıyor. Ürün başına 25 TL komisyon kazanabileceğiniz satış ortaklığı sistemi üzerine kurulu olan bu eğitim seti ile kazanacağınız paranın bir limiti yoktur. Bir günde 20 TL de kazanabilirsiniz 1000 TL de. Kendi işinizin patronu olma fırsatı sunan bu eğitim seti sayesinde, kendinize ciddi bir ek gelir kaynağı edinebilir hatta bunu kalıcı bir kazanç sistemi haline dönüştürebilirsiniz.

Başlıklar: , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

17 Şubat 2018, 10:58

Casper VIA v10 whatsapp yüklerken kapanıp açılma hatası

Merhaba arkadaslar casper via v10 cep telefonlarında son günlerde sık sık karşımıza çıkan bir hatadan bahsetmek istiyorum. Telefon her şekilde çalışıyor ama Google Play Store den Whatsapp yüklerken  indirme işlemi yavaş yavaş ilerliyor %100 gelince cihaz kapanıp tekrar açılıyor.  Ve haliyle yükleme hata vermiş oluyor.

Şuan sorunu çözmke için denediğimiz adımlar şu şekilde ,

  • Google Play Store den Whatsapp yükleme
  • Cihazı Fabrika Ayarlarına döndürüp tekrar kurulum yapıp deneme
  • Cihazdaki yazılım güncellemerini yapıp öyle yükleme
  • Cihaza orjinal yazılımını tekrar yükleyip öyle denemek
  • İnteretten Whatsapp.Apk dosyalarını indirerek denemek
  • Cihaza yeni bataya denemek

Malesef tüm adımlarda soruna çözüm olmadı sorun halen devam ediyor. Çözüm için sonuca ulaşınca buradan sizlere bilgi vereceğiz.

Güncelleme 

http://dosya.co/i2jt78zc6luo/GBWhatsApp_v6.25_2.18.9cokbasit.org.apk.html

whatsapp plus apk yükleyerek geçiçi bir şekilde çözebilirsiniz.

 

Devamını Görüntüle