Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25

Warning: A non-numeric value encountered in /home/cokbasit/public_html/wp-content/themes/buzzmag/single.php on line 25
window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-36927808-1'); quietly brilliant - Gsm Destek SitesiGsm Destek Sitesi
SON DAKİKA

quietly brilliant

09 Aralık 2012'de eklendi

quietly brilliant

quietly brilliant ne demek ?

sessizce parlamak anlamına gelen quietly brillant kısaca htc’nin kalitesinden bahsetekte :)

Latest posts by musti (see all)
Başlıklar: , , , ,

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

kadir can 7 Ocak 2013

çok fazla desen denemesi sonucu kullanıcı adı ve parola istiyor ama ben hiçbirini bilmiyorum

bb 5 Ağustos 2016

format

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

09 Kasım 2013, 00:02

HTC ChaCha Donma Sorunu

Htc chacha hem dokunmatik hemde fiziksel tuşları bulunan android 2,3,5 versiyonu ile piyasada bulunan android meraklıları için başlangıç niteliğinde bir cihazdır. Birçoğumuz telefonun güzelliğini bir çoğumuz kullanışının güzel olabileceğini düşünüp htc chacha sahibi olduk. başlangıç için düşünülebilir fakat size hiç bir koşulda tam bir android keyfi yaşatamaz. nedenlerine gelecek olursak her tarafından kırpılmış özellikleri bizi çoğu zaman kısıtlar ve htcnin pazarlama stratejisi nedeni ile özellikleri düşük tutulmuş bir cihazdır ChaCha. Yazılım desteği kesinlikle ve kesinlikle alamayacağımız bir cihaz olmasıda kullanıcıların en büyük kanayan yarasıdır bence. asıl konumuza dönecek olursak siz ne zaman androidi çözerseniz işte o andan itibaren ChaCha size yetersiz kaldığını hissettirecek derecede donmalar yapıp işleri zorlaştıracaktır. siz ne kadar profesyonelleşirseniz chacha’nız o kadar tepkisiz kalacaktır.

Ne olursa olsun chachanın donma sorununu tek bir nedene bağlamamız imkansızdır. Başlangıçta yeterli gibi görünen 512 mb ram üstüne 800 mhz single işlemci ile size o düşündüğünüz performansı veremez ChaCha. Bir diğer problemde dahili belleğin çok saçma ama 150 mb olmasıdır.Sadece stock programlarınızı güncellemeniz bile bu 150 mb boş belleği doldurabiliyor. İşin daha özüne inersek ChaChanın donma sorunu son derece kronik nedenlere bağlıdır. Çözülebilecek bir problemi yoktur ChaChanın karakteri budur telefonu yormadan kullanmaya çalışmaktan başka elimizden bişey gelmiyor. Ne fabrika yazılım desteği veriyor nede custom rom yükleme şansımız var.

Kısaca HTC ChaChanın donma sorunu giderilemez arkadaşlar.

Latest posts by musti (see all)

Devamını Görüntüle